Выкуп авто

Швидкий викуп авто в Києві актуальний у багатьох ситуаціях. Наприклад, автомобіль отримав пошкодження через серйозну ДТП. В такому випадку його ремонт буває дорожче, ніж придбання іншого авто, та й часу на лагодження не у всіх вистачає. Деякі вважають, що скористатися послугами компанії, яка спеціалізується на наданні послуг термінового викупу, не вигідна. А даремно. Адже самостійний продаж — це своєрідна лотерея. У нас найкращій выкуп авто. Виставивши оголошення про продаж, автовласник може кілька місяців, а то й років, чекати покупця. Або навпаки показувати авто кожен день, витрачаючи свій час і не отримуючи в результаті бажаного результату.

Викуп авто терміново фахівцями компанії здійснюється з мінімальними тимчасовими, силовими витратами в Києві і по всій Україні. Для того щоб вигідно продати свій автомобіль, досить виконати кілька простих дій. А саме:

Зайти на сайт нашої компанії. Там заповнити заявку, відповівши на питання форми. Або зателефонувати за номером телефону і поговорити з менеджером.
Зустріти експерта. Фахівці компанії-це справжні професіонали, які знають все про автомобілі і ціни на них. Оглянувши ваш транспортний засіб, вони врахують найменші деталі, які позначаться на ціні. У тому числі марку, рік випуску, комплектацію, справність деталей, наявність і характер пошкоджень, ринкова ціна і попит на дане авто і т.д. оцінка проводиться швидко і чесно.
Вирішення документальних питань. Ми співпрацюємо з юристами, які оформлять договір, де будуть вказані всі умови угоди. Якщо ви згодні з пропозицією, досить підписати папери і забути про проблему продажу.
Отримання грошей. Всього за один день можна отримати обумовлену суму за продаж свого автомобіля.

Добавить комментарий