Web-Design от А до Я

Курси «SMM» — це захоплююча подорож по соціальним мережам. Кожен учень отримає повне уявлення про основних соціальних мережах, принципи їх роботи та методи просування свого товару, послуг чи бренду з їх допомогою. Ви ознайомитеся з перспективними Facebook, «ВКонтакте», «Однокласники», Twitter, Instagram, Twitter і YouTube.

Вам буде запропоновано бізнес-логіка застосування цих мереж, ви навчитеся проводити аналітику цільової аудиторії і конкурентів, вивчіть принципи оформлення і ведення спільнот в соціальних мережах. Ви зможете в результаті проводити повноцінні рекламні кампанії. Ви будете знати, як застосовувати цей потужний інструмент з вигодою для себе і прибутком для свого бізнесу. Не втрачайте можливості! Ми розповімо про найкращі курсы smm.

Курси ВЕБ-Дизайну призначені для тих, хто відчуває в собі творчий потенціал і готовий багато працювати над вдосконаленням своїх навичок. В основі програми навчання закладено освоєння UI/UX технологій, декількох графічних редакторів, наприклад, Photoshop і Illustrator, з допомогою яких можна створювати сайти, лендінгем, привабливо оформляти контент сторінки, застосовуючи маркетингові прийоми. Вас навчать втілювати в реальність бажання замовника, застосовуючи брендування, принципи організації фірмового стилю, організовувати зручну навігацію на сайті, розробляти інтерфейс з урахуванням часу завантаження ресурсу і багато чому іншому.

КОГО ЗАЦІКАВИТЬ?
Вам буде корисно навчання, якщо:

ви — творча людина, яка має намір розширити свій інструментарій втілення ідей в реальність;
ваше призначення, як ви його розумієте, полягає у створенні красивого і зручного для оточуючих;
вас не приваблює робота в офісі, і ви хочете відносно вільно розпоряджатися своїм робочим часом;
ви маєте намір зробити веб-дизайн вашої професією і збільшити свої доходи;
вам потрібно створити свій власний сайт, але ви не хочете звертатися до розробників.
БОНУСИ:
Безкоштовний English speaking club, всім студентам Ukrainian IT School.
Підготовка та консультація HR тренером до працевлаштування.
Запис і зберігання відеозапису всіх уроків курсу.
Онлайн — цілодобова консультація ментором курсу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *