WoW Burning Crusade

Перезапущений WoW Classic настільки сподобався гравцям, що отримав продовження у вигляді доповнення Burning Crusade Classic wow tbc boost. У новому розширенні, як завжди, гравці будуть стикатися з підвищенням рівня, репутацією, золотом і фармом різних предметів. Тому Ви завжди можете скористатися допомогою професійної команди Boosting.pro і придбати будь-яку послугу з прокачування WOW TBC, яку захочете. Ви можете замовити послугу з уже перерахованих або зв’язатися з нашими менеджерами, і вони підберуть для вас найбільш оптимальний варіант. Оригінальний Burning Crusade був випущений ще в 2007 році, і деякі аспекти гри на даний момент застаріли, тому нова версія TBC отримає деякі оновлення з виправленнями, які будуть встановлені на діючих серверах. Завдяки цим змінам ветерани WoW TBC зможуть випробувати ностальгічні почуття,
Коли вийде WoW Classic TBC?
Офіційна дата виходу WoW Classic: The Burning Crusade вже відома — 1 червня 2021 року, але для деяких гравців це буде 2 червня. Це пов’язано з різницею часових поясів, тому що запуск оновлення TBC Classic буде одночасно для всього світу. Більш докладний розклад по регіонах:
Америка ( PDT) — 15:00. 1 червня
Європа ( CEST) — 12:00. 2 червня
Тайвань ( CST) — 6:00 ранку. 2 червня
Корея (KST) — 7:00 ранку. 2 червня
ANZ (AEST) — 8:00 ранку. 2 червня, UTC — 22: 00. 1 червня
Навіщо купувати послуги підвищення WoW TBC Classic?
Гра World of Warcraft включає в себе широкий спектр занять, на які у багатьох гравців часто не вистачає часу, прокачування персонажів далеко не головне в грі, вам все одно потрібно фарм репутацію, збирати відповідний набір спорядження або навіть кілька, а багато хто теж хочуть різну косметику у вигляді кріплень. А деякі внутрішньоігрові дії, такі як рейди, вимагають великої і злагодженої команди, яку нелегко знайти, особливо якщо у вас немає досвіду рейдів. Високі рейтинги на арені також вимагають хорошого рівня гри і великого досвіду, а нагороди за це дуже приємні, тому Послуги з підвищення арени також надзвичайно популярні. Тому команда Boosting.pro прийде вам на допомогу, просто виберіть бажані послуги TBC classic boost і ми все зробимо за вас.

Добавить комментарий