Xiaomi в Украине

Продукція Xiaomi в Україні користується підвищеним попитом, хоча цей бренд лише рік тому з’явився в широкому доступі на національному ринку. Любов українських споживачів до Xiaomi зумовлена вигідним поєднанням високої якості і досить низької ціни на девайси цього виробника. Детальніше на https://xiaomi-buy.com.ua/covers/redmi4x/. В першу чергу, це, звичайно, смартфони Xiaomi.
Ця китайська компанія пропонує хороший вибір бюджетних моделей смартфонів з відмінними технічними характеристиками (продуктивні процесори, акумуляторів з високою ємністю, якісні дисплеї і модулі камери).
Прикладом такого смартфона може служити новинка 2017 року – Xiaomi Redmi 4x. Це 5-дюймовий апарат, виконаний в металевому корпусі з невеликими пластиковими вставками, і дисплеєм 2.5 D захисним склом. Є підтримка 2-х Sim-карт (або Sim+SD), процесор Qualcomm Snapdragon 435 і батарея на 4100 маг. Непогано, чи не так?
Наш інтернет-магазин xiaomi-buy.com.ua пропонує великий вибір чохлів, бамперів, захисні скла, плівки та інші аксесуари для вашого Redmi 4x.
Силіконовий чохол з заглушками для Xiaomi Redmi 4x підійде людям, які люблять простоту і класику. Чохол повністю прозорий, а значить корпус смартфона захищений від подряпин і потертостей, але не ховається за громіздким чохлом. Бонусом є наявність вбудованих заглушок від пилу і вологи, які прикривають вихід для навушників і вихід для підключення зарядного пристрою. Силіконовий чохол для Xiaomi Redmi 4x досить тонкий і не сильно збільшує габарити вашого смартфона, а також він гнучкий і приємний на дотик.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *