Як застосовуються частотні перетворювачі в цехах ДСП

Для поліпшення роботи і продуктивності в цехах, а також щоб спростити весь процес необхідно створення робочої автоматизованої системи управління лініями.
На лініях, що виготовляють деревно-стружкову плиту, існує кілька ділянок. Ділянкою, що відповідає за виготовлення спеціального стружкової шару, є цех форм-машин. Для створення автоматичного режиму роботи у змішувачів всім верствам деревно-стружкової плити, потрібна настройка взаємодії з системою управління відділенням склеювання.
Наступним етапом у виробництві, є поділ заготовок на брикети певної довжини, а також їх пересування на підносі до пресу. Так як прес оснащений двома поверхами, то для того, щоб його завантажити або вивантажити потрібні спеціальні підйомні пристрої, що мають гідравлічний привід.
Потім отпрессованным плитах дають охолонути, потім їх розрізають на дошки необхідного розміру, складають у стопки і відправляються в зону для шліфування. Заключним етапом у виробництві є сортування готової продукції і відправка плит на склади.
Переслідувані цілі автоматизованої системи управління, для лінії продуктивності деревно-стружкової плити:
1. Встановлення продуктивності ліній.
2. Найбільше значення в процесі продуктивності в автоматичному режимі.
3. Виробництво плит різної товщини.
4. Контролювання і строгий підбір оптимальних швидкостей завантаження і розвантаження преса.
5. Здійснення ручного режиму роботи, на деяких з ділянок лінії.
6. Взаємодія, а також спільна співпраця з ділянкою склеювання.
7. Установка сигналізацій на випадок аварійної ситуації.
Щоб реалізувати всі поставлені завдання, потрібні такі пристрої як: авотматический вимикач ABB , «Simens SIMATIK» модель S7 — 300-ї трехконтрольный, джерело живлення Simens SIMATIK Power; система «Simens SIMATIK WinCC V 6.0 SCADA»; розподільна станція «Simens ЅІМАТІС ET 200S», а також перетворювачі частот SIMENS MICROMASTER 420 440, і сполучний з контролером по шині PROFIBUS. Всі складові системи встановлюються в шафу управління, має гарну захищеність від проникнення пилу. Щоб було зручно працювати із системою потрібно стаціонарний комп’ютер, з високим рівнем надійності і продуктивності.
Основні системні можливості:
1. Оператором задається значення швидкості для формують стрічок.
2. Розроблено алгоритм пересування запонок, яке дозволяє здійснювати рівномірне заповнення форм-машин, а також розподіляти потік стружки. На комп’ютерному екрані є можливість перегляду рівня стружки в бункері подачі також у змішувачах і формуючою машиною.
3. Чітко налаштовані взаємодії з ділянками склеювання.
4. Певні транспортувальні алгоритми дають можливість прискорити процес вивантаження і завантаження преса.
5. Здійснено зв’язок з частотним перетворювачем, за допомогою мережі PROFIBUS.
Основним досягненням впровадження автоматизованої системи управління, є поліпшення і якість продуктивності. Економічність і зручність у застосуванні, а також зниження часу простою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *