«Зайві» гроші в Києві витрачають на ремонт доріг і мостів

Профіцит столичного бюджету, який становить 30%, міська влада вкладають в ремонт та будівництво транспортної інфраструктури, зокрема шляхопроводів і мостів. Про це розповів мер Києва Віталій Кличко.

«У нас є ресурси, і ми вкладаємо їх у дороги. Наприклад, якщо в минулому році по всій Україні було зроблено 1000 км доріг, 200 з них — у Києві. В цьому році 300 км доріг буде відремонтовано в столиці. Крім того, зі столичного бюджету повністю фінансуються капітальні ремонти на шляхопроводах, близько 70% з яких – у передаварійному стані», – зазначив Кличко.

Віталій Кличко нагадав, що до вересня відкриють рух на шляхопроводі біля метро «Нивки», інтенсивні роботи йдуть на перетині бульвару Вацлава Гавела та проспекту Комарова, на проспекті Науки та інших.

Також в цьому році розпочнуться роботи на Шулявському шляхопроводі. За словами мера на те, щоб не тільки відремонтувати сам шляхопровід, але і зробити нову зручну розв’язку біля нього знадобиться рік-півтора.

А ось запустити рух автомобільного транспорту по Подільсько-Воскресенському мосту Кличко сподівається через два роки. «Хочу, щоб через два роки ми відкрили вже, щонайменше, автомобільне сполучення між правим і лівим берегами по цьому мосту. Для завершення його будівництва нам потрібно ще близько 500 млн. євро», – зазначив міський голова.

Раніше повідомлялося, що за оцінками німецьких фахівців, для добудови моста необхідно 350 млн. євро.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *