Жидкий пол

У будь-якій будується чи існуючої конструкції є один з найбільш важливих елементів – пол. Його основне завдання – гармонійна відповідність загального інтер’єру із збереженням своїх основних теплоізоляційних, міцнісних і вологостійких якостей. Естетичність зовнішнього вигляду, міцність, високі експлуатаційні характеристики – це той невеликий перелік з вимог, що пред’являються до рівня якості будь-якій поверхні, включаючи і наливні підлоги. У нас найкраща жидкий пол цена.

Як показала практика, стандартний вигляд бетонної стяжки не завжди здатний задовольнити всі перелічені вимоги. Саме з цієї причини будівництво та ремонт в багатьох регіонах країни, включаючи і Дніпропетровськ, супроводжуються застосуванням полімерних підлог. Причому у цього матеріалу і якість, і ціна на загальнодоступному рівні. Застосування такого підлоги, завдяки ряду переваг, рідкий підлогу рекомендовано в будь-яких приміщеннях: для дому, офіси, медичні організації, промислові підприємства, також дуже популярно робити наливна підлога в квартирі. Кожен окремий випадок, коли використовуються наливні підлоги, супроводжений унікальними властивостями згідно з тим вимогам, які пред’являються до експлуатації і якості конкретного покриття.

Для отримання дійсно довговічного і надійного покриття слід чітко дотримуватися всі технологічні етапи:

підготовча робота на поверхні
процес грунтування
вирівнювання
заливка фінішної суміші.
Ціна ремонтних робіт з відновлення, вдосконалення або початкового обладнання підлоги межує з досить високими межами з-за трудомісткості роботи та вимог до необхідного якості. Причому в процесі роботи велика увага буде приділятися теплоізоляції. При не правильному здійсненні можливі значні теплові втрати. Варто згадати і про рівень конденсування вологи на поверхні підлоги і в тих місцях, де встановлюється плінтус. У противному випадку можлива поява цвілі і грибкових утворень в майбутньому.

Наливні підлоги від «КВС-Центр» в Україні
Наливні підлоги, пропоновані «КВС-Центром», відповідають всім стандартам і вимогам до даного типу будівельних матеріалів:

висока стійкість до навантажень механічного типу і пошкоджень ударної дії
хімічна стійкість і стійкість до впливу агресивного середовища
стійкість до зносу абразивним
висока термічна стійкість
необхідний рівень вологонепроникності
протиковзкі та тріщиностійкості характеристики
діелектричні та струмопровідні властивості
необхідна пожежобезпечність
гігієнічність і екологічність
швидкість при введенні в експлуатацію.
Купуючи нашу продукцію або конкретно наливна підлога в Україні, будь-який будівельний процес буде відрізнятися високою якістю, високою ефективністю роботи і мінімізацією витрат. У нас в инетренет-магазині ви можете дізнатися вартість наливних підлог в Україні!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *